Proč si vybrat naši firmu?


Dlouholeté zkušenosti

Naše společnost funguje na trhu od roku 2006. Za tu dobu jsme vytvořili řadu zajímavých projektů. Většina projektů se týká tvorby redakčních systémů, internetových obchodů nebo statických stránek. Nicméně vytvoření aplikací na míru nám také není cizí.

Moderní a funkční design

Základem úspěšných webových stránek je jejich vzhled, funkčnost, přístupnost a toho jsme si vědomi. Klademe tedy na design webových stránek velký důraz. Výsledkem tvorby tak je graficky čistý, přístupný a funkční design. Pouze takový má šanci na úspěch, schopnost přilákat nové a udržet stávající zákazníky, popř. čtenáře.

Umíme poradit a navrhnout řešení přímo pro Vás

Máte jen představu o tom, jak byste chtěli Vaši firmu propagovat, ale nemáte zkušenosti jak toho na internetu dosáhnout? Zhodnotíme Vaši situaci za Vás a navrhneme řešení, které společně probereme a vytyčíme si jasné cíle, kterých musíme dosáhnout pro úspěch Vaší firmy. Jen pevně daný cíl a dobře navržená strategie jak cíle dosáhnout má šanci na úspěch.

SEO optimalizace – budete na internetu více vidět

SEO optimalizace je velice důležitá. Díky dobré SEO optimalizaci Vás uživatelé internetu lépe najdou a Vaše internetové stránky se budou zobrazovat na předních pozicích ve vyhledávačích jako www.seznam.cz, www.google.com, atd..

Spolehlivost a rychlé jednání

Spolehlivost a rychlé jednání je pro nás prioritou. Víme totiž, že nefungující internetová aplikace může odradit velké množství zákazníků. A vy jako naši zákazníci jste vždy na prvním místě. Váš úspěch je měřítkem pro naši výkonnost, spolehlivost a kvalitu.

Garance vrácení peněz

Pokud byste nebyli spokojeni s naší prací, garantujeme Vám vrácení peněz.

Close
FACEBOOK ALLFORWEB 2010