Služby


Simply To Web (STW) – Jednoduše na web

Představujeme Vám moderní a standardizované řešení pro publikování na webu. Naše internetové nástroje označené jako STW (SimplyToWeb) mají za úkol opravdu jednoduše publikovat na webu. Naším řešením není problém vytvořit jakýkoliv elektronický obchod, prezentaci, CMS systém, atd.

Jazyková podpora díky SimplyToWeb (STW) nástroji

Neomezujte se jen na český trh. Díky našemu STW nástroji získáte možnost mít vše v jazykových mutacích. Nenechte si ujít možnost oslovit zákazníky i na jiných trzích. Jazykové mutace nejsou nijak omezeny.

Statické stránky

Nepotřebujete měnit své stránky nebo výměna obsahu neprobíhá více jak pár krát do roka? Pak je statická forma STW nástroje určena právě pro vás. Statické www stránky se vyznačují nízkou cenou a velmi krátkou dobou tvorby. Tyto faktory však nemají efekt na kvalitu ani grafický design. Varianta static STW je vhodná spíše pro menší firmy a soukromé podnikatele, kteří nepotřebují provádět časté změny obsahu www stránek. Slouží spíše jako internetová vizitka podnikatele a představení hlavních produktů či náplně pracovní činnosti. Hodí se také jako forma microsite na propagaci konkrétního produktu.

Dynamické stránky

Rozdílem mezi statickým STW nástrojem a dynamickým STW nástrojem je přístup do administračního rozhraní webové aplikace. Pomocí této administrace můžete jednoduše upravovat veškerý obsah na Vašich www stránkách. Administrace je velmi jednoduchá na obsluhu a to i pro začátečníky s PC. Dynamická forma STW nástroje je vhodná zejména pro ty, kdo chtějí aktivně pracovat s prezentací, obchodem, aktivně komunikovat s obchodními partnery, atd.

Elektronický obchod

Máte zájem prodávat své zboží nebo služby prostřednictvím internetu? Není nic jednoduššího než vytvořit elektronický obchod pomocí STW nástroje. Sestavení elektronického obchodu naším STW nástrojem má tu výhodu, že je obchod plně optimalizován pro katalogy a vyhledávače, zboží které požadujete je generováno na porovnávače cen jako je zbozi.cz, heuréka.cz, atd. Tato funkcionalita Vám přinese mnoho nových zákazníků. Samozřejmostí je hodnocení produktů, fórum k danému produktu, ankety atd. Díky našemu nástroji STW jednoduše sestavíme Váš obchod dle vašich požadavků.

Close
FACEBOOK ALLFORWEB 2010